Arrival

Departure

Room

Adult

Child

HAKKIMIZDA

Dünya genelinde 20 markası ile 66 ülkede yaklaşık 9.200 tesisle dünyanın en büyük ve en çeşitli oteller zinciri olan Wyndham Oteller Grubu’nun Wyndham markasıyız. Siz değerli misafirlerimize 5 yıldız konforunu ile geniş konaklama olanakları ve çeşitliliğinin yanı sıra eşsiz bir müşteri hizmeti ve ayrıcalıklar dünyasını sunmaktayız. Her gün büyüyen ve gelişen Wyndham ailesi olarak size global Wyndham standartlarını sunmaktan mutluluk duyacağız.

KONAKLAMA

Dinlendirici bir uyku, dengeli bir hayat için olmazsa olmazlar arasındadır. Kaliteli uyku; kalbi korur, stresi azaltır ve aynı zamanda güne enerjik başlamanızı sağlar.

• Ergonomik Yataklar
• %100 Pamuk Tekstil Ürünleri
• Yastık Menüsü
• Işık gerçirmeyen perde ambiyans

ODA KATEGORİLERİ

100 Deluxe Oda
11 Premium Oda
7 Premium Suit Oda
2 Bedensel Engellilere Özel Oda

KARİYER

Wyndham Çerkezköy’ün sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Kariyer Başvuru Formu

WYNDHAM REWARDS

Wyndham Rewards is the free loyalty program of Wyndham Hotel Group and has the characteristic of being the largest hotel loyalty program of the world. The program has over 8.8 million active members and offers a chance to gain and spend points towards opportunities such as accommodation over 7 thousand hotels at more than 50 countries, flights, gift cards that can be used at select stores and many other gift options.

By becoming a member of the Wyndham Rewards program, you have the chance to win a free appetizer and drink, a free early check-in late check-out opportunity* and a free room upgrade*. To sign up for free, please visit www.wyndhamrewards.com

*This option is offered based on room availability.

REFERANSLAR