Giriş

Çıkış

Oda

Yetişkin

Çocuk

HAKKIMIZDA

Dünya genelinde 20 markası ile 66 ülkede yaklaşık 9.200 tesisle dünyanın en büyük ve en çeşitli oteller zinciri olan Wyndham Oteller Grubu’nun Wyndham markasıyız. Siz değerli misafirlerimize 5 yıldız konforunu ile geniş konaklama olanakları ve çeşitliliğinin yanı sıra eşsiz bir müşteri hizmeti ve ayrıcalıklar dünyasını sunmaktayız. Her gün büyüyen ve gelişen Wyndham ailesi olarak size global Wyndham standartlarını sunmaktan mutluluk duyacağız.

KONAKLAMA

Dinlendirici bir uyku, dengeli bir hayat için olmazsa olmazlar arasındadır. Kaliteli uyku; kalbi korur, stresi azaltır ve aynı zamanda güne enerjik başlamanızı sağlar.

• Ergonomik Yataklar
• %100 Pamuk Tekstil Ürünleri
• Yastık Menüsü
• Işık gerçirmeyen perde ambiyans

ODA KATEGORİLERİ

100 Deluxe Oda
11 Premium Oda
7 Premium Suit Oda
2 Bedensel Engellilere Özel Oda

KARİYER

Wyndham Çerkezköy’ün sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Kariyer Başvuru Formu

WYNDHAM REWARDS

Wyndham Oteller Grubu’nun ücretsiz katılımlı misafir sadakat programı Wyndham Rewards, dünyanın en büyük otel sadakat programı olma özelliğini taşımaktadır. Program, 8.8 milyonun üzerinde aktif üyesine, 50’den fazla ülkede 7 bininin üzerinde otelde konaklamaları, uçak seyahatleri, önde gelen mağazalarda geçerli hediye kartları ve daha pek çok ödül seçeneği için puan kazanma ve harcama fırsatı sunmaktadır.

Wyndham Rewards programına üye olarak ücretsiz bir aperatif yiyecek ve içecek, ücretsiz erken giriş ve geç çıkış*, ücretsiz oda kategori yükseltme* olanağına sahip olabilirsiniz. Programa ücretsiz olarak katılmak için www.wyndhamrewards.com adresini ziyaret edilebilirsiniz.

*Oteldeki oda müsaitliğine göre bu hizmet sunulmaktadır.

REFERANSLAR