Giriş

Çıkış

Oda

Yetişkin

Çocuk

YEME / İÇME

TUANA RESTAURANT

Şehrin içinde doğa ile başbaşa bir bahçede kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri yiyebileceğiniz keyifli bir mekan.

Açılış ve kapanış tarihleri mevsimlere bağlıdır.
Hafta içi: 06:30-10:30
Hafta sonu açık büfe kahvaltı: 07:00-11:00

TERRACE STEAKHOUSE

Servis saatleri 12:00-23:00
Lezzetli öğle ve akşam yemekleri, farklı sunumlarıyla Terrace Restaurant private dining ve terası ile 1. katta hizmet vermektedir.
Servis saatleri 12:00-23:00

LAGOS RESTAURANT

Ege, Marmara ve Dünya Mutfağından lezzetli deniz mahsulleri ile 1. katta hizmet vermektedir.
Servis saatleri 12:00-23:00

Sanatsal dokunuşlarla sizlere çağdaş ve geleneksel yemekler sunmaktadır. Sadece taze ürünlerden kendi bölgemizden seçilerek hazırlanan yemeklerin tadını damağınızda hissedeceksiniz.

Organik ürünlerin usta aşçılarımızın hünerli elleriyle buluşmasıyla zengin kahvaltı büfemizde zevkin doruğunu yaşayacağınız, yöresel ve uluslararası yiyecekleri bulabileceğiniz farklı isteklerinizi karşılayacak şov mutfağımızdan isteğinize göre hazırlanan sıcak çeşitlerimizden de yararlanabilirsiniz.

A la carte menümüzden seçtiğiniz yemeklerin yanında yemeğinize eşlik edecek yerli ve yabancı şarapları özel kavımızdan seçebilir, yemeğinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Otelimiz bünyesindeki toplantı ve etkinlik salonları istediğiniz doğrultuda dekore edilebilir; fuaye alanları, sigara içilebilen teraslar, açık ve kapalı salonlar ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz.

A La Carte Rezervasyon Talep Formu